Firma WEKTOR to producent sprzętu ostrzegawczego dla robót drogowych. W bardzo szerokiej ofercie znajdują się m.in. lampy bateryjne, pulsatory, fale drogowe, sygnalizacje wahadłowe oraz tablice drogowe, zarówno wolnostojące jak i montowane na przyczepach.
Produkty wykonywane są zgodnie z normami prawa ruchu drogowego i mają niezbędne homologacje.
Dynamiczny rozwój firmy pozwala na stałe poszerzanie zakresu usług, zaplecza produkcyjnego i asortymentu, który jest dostępny na stronie internetowej firmy WEKTOR.

 

DOŚWIADCZENIE
WEKTOR istnieje od 1993 roku, jest spółką z o.o. i od samego początku działalności jest związana z drogownictwem. Wieloletnie doświadczenie w branży drogowej pozwala nam na szybkie i kompleksowe wykonywanie zleceń. Jesteśmy w stanie pomóc w realizacji dużych projektów drogowych, doradzając i dobierając odpowiedni sprzęt drogowy. Modyfikujemy nasze produkty do indywidualnych potrzeb klientów, wykonujemy produkty nietypowe, każdego klienta traktujemy indywidualnie.

 

POLSKI PRODUCENT
WEKTOR to w 100% polski kapitał. Autorskie rozwiązania konstrukcyjne, wysokiej jakości materiały oraz precyzja wykonania pozwalają na produkcję bardzo dobrych produktów w konkurencyjnej cenie prosto od producenta.

 

SERWIS
Produkty firmy WEKTOR są objęte serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, naprawy dokonywane są zarówno u klienta jak i w siedzibie firmy.
Oferujemy pomoc techniczną, doradztwo drogowe (np. pomoc w ustawieniu czasów sygnalizacji wahadłowej zgodnie z projektem).
Części zamienne są dostępne od ręki, wysyłki realizowane w dniu zgłoszenia awarii.
Wypożyczamy swój sprzęt drogowy np. na czas awarii, a także na dłuższy czas.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy.

PIC03569.JPG

Referencje

referencje Bross

referencje GDDKIA

Referencje-Kusiolek-Mariusz

referencje ROTOMAT

referencje SAFEROAD

referencje Secutec

referencje SeGa serwis